محل تبلیغات شما

دیروز تا وارد دانشگاه شدم ز دیدم باهم دست دادیم و حال و احوال اصلا انگار نه انگار دعوا کردیم D: بعدم کلی گفتیم و خندیدیم :) 

بعد ساعت دوم استاد سر درس جامعه شناسی آخرکلاس گف بیاید از فصل ۱ تا ۵ هرکدوم که مایلید خلاصش برا هفته دیگ اماده کنید نمره داره. 

بعدم منم میدونم امتحانم زیاد جالب ندادم گفتم بردارم بعد گفتم شاید باز مشکلی پیش بیاد نتونم بخونم .

ولی خب تصمیم دارم خلاصه رو بگم که یه نمره ای بگیرم 

قشنگ اخر کلاس استاد میخواست بمن بگه شما بردار که من خیلی ریز فرار کردم از نگاهش معلوم بود:/ 

هفته ی دیگه ۴ ساعت جامعه شناسی داریم جای ۲ ساعت /:

کلاس نگارش دیروز اخرین جلسه اش بود :/ بدون اینکه چیزی ازش یاد بگیریم ://// خدا امتحانش بخیر بگذرونه.

دیشب به استاد پیام دادم که امتحان سرویس ازم بگیره گف که امروز نیستش. بعد گف فقط شما موندین :| :/  ینی گابم زایید 

بعد ولی خداروشکر بچه ها میگن ۳ نمره داره که گفته ۱ نمره اش به همه میده.و باز خداروشکر نگف نه دیگه ازت امتحان نمیگیرم :/ 

امروز باز روزه گرفتم از الان گشنمه :( واقعا من التماس دعا باید بهم گف اینقدر سر این روزه گرفتن ها اذیت میشم و راه دانشگاهم که مث یه سفر کوتاهه میرم و میام :/ 

دوستم میگف والا ما این راه میریم میاییم خودش ثوابه 

+خواننده خوب و خوش صدامون از دست دادیم متاسفانه آهنگ زیبای (خسته دل) بهنام صفوی مدتی توی وبم میزارم. روحش شاد و یادش گرامی باد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها